Specjalizacja: Jako psycholog sportu pracuje głównie w nurcie Poznawczo-Behawioralnym i Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach.

Doświadczenie: Zdobywał wiedzę i doświadczenia na wielu kursach z technik terapeutycznych (m. in. I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) i szkoleniach z psychologii sportu (m. in. Biofeedback HRV, Sen w sporcie, TSR w sporcie i inne). Korzysta także z doświadczeń ukończonej Szkoły Kaskaderów Filmowych i pracy jako kaskader w produkcjach filmowych. Obecnie współpracuje z zawodnikami Piłki Wodnej i Tenisa Stołowego z UKS Pałac Młodzieży, a także z zawodnikami Kadry Narodowej Polskiego Związku Zapaśniczego w stylu klasycznym.

Wykształcenie: Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, gdzie zdobył między innymi uprawnienia trenerskie z Akrobatyki Sportowej i inne. Przez 7 lat uczył akrobatyki i gimnastyki sportowej. W tym czasie ukończył psychologię kliniczną i moduł z psychologii sportu na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, a także kurs uważności (Mindfulness Based Stress Reduction).