Specjalizacja: Zajmuje się wsparciem psychologicznym, psychoterapią indywidualną, terapią grupową, par oraz rozwojem osobistym (life coaching). Uzyskał certyfikat trenera prowadzącego ćwiczenia uwalniające od napięć, stresu i traum – TRE (Trauma and Stress Releasing Excercises).

Doświadczenie: Doświadczenie kliniczne zdobywał w Szpitalu w Tworkach oraz w Szpitalu psychiatrycznym na ul. Dolnej w Warszawie, Instytucie Genetyki Generacja oraz w praktyce prywatnej.

Wykształcenie: Magister psychologii (Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie) oraz magister filozofii (Akademia Teologii Katolickiej w Warszawie). Posiada międzynarodowy certyfikat uprawniający do pracy w obszarze poradnictwa i pomocy psychologicznej wiedeńskiej szkoły psychoterapeutycznej „Analizy Ezgzystencjalnej i Logoterapii” GLE (International Gesellschaft für Logotherapie und Existenzanalyse – Wien). Dodatkowo ukończył „Studium pomocy psychologicznej i socjoterapii” w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie, „Kontakt w sytuacji pomagania” oraz „Podstawy profesjonalnej pomocy psychologicznej” w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.