Specjalizacja: Specjalizuje się w pomocy pacjentom z chorobą nowotworową na każdym etapie leczenia oraz ich bliskim. Prowadzi psychoedukację z zakresu leczenia onkologicznego.

Doświadczenie: Psychoonkolog i wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Profilaktyki Onkologicznej. Pracuje w Szpitalu Onkologicznym LuxMed Onkologia w Warszawie. Jest członkiem Zarządu Fundacji OnkoCafe – Razem Lepiej, psychoterapeutką. Stworzyła platformę szkoleniową online Zdrowie zaczyna się w głowie. Autorka licznych publikacji z dziedziny psychoonkologii i psychologii zdrowia. Współautorka książki „Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach”(Znak,2020). Występuje jako ekspertka w programach telewizyjnych, współtworzy akcje i kampanie społeczne. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

Wykształcenie: Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia (ze specjalnością Psychologia Kliniczna), jest także absolwentką podyplomowych studiów z Psychoonkologii oraz Psychotraumatologii. Ukończyła również studia psychoterapeutyczne Szkoły Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Pragłowskiej. Przeszła szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz metody EMDR.