Specjalizacja: Ekspert w zakresie psychologii zdrowia, żywienia, bariatrii. Zajmuje się kompleksową terapią nadwagi i otyłości osób dorosłych, dzieci i młodzieży, terapią zaburzeń odżywiania oraz przygotowuje pacjentów do chirurgicznego leczenia otyłości olbrzymiej. Naukowo (doktorat i publikacje naukowe) specjalizuje się w psychologicznych mechanizmach regulacji zachowań żywieniowych u osób chorujących na otyłość olbrzymią. Prowadzi również psychoterapię indywidualną, oferując pomoc w zakresie zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i wszelkich kryzysów emocjonalnych.”

Doświadczenie: Psycholog w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów. Prowadzi szkolenia dla lekarzy i psychologów w obszarze diagnozy psychologicznej. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami Dietetyki Warszawskiego Uniwersytetetu Medycznego. Autorka publikacji naukowych i popularno-naukowych w zakresie psychologicznych aspektów otyłości. Promuje zdrowie i edukuję w zakresie żywienia – współprowadzi program telewizyjny „Moje życie XXL” w TVP2.

Wykształcenie: „Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Psychoterapia w 4-letniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej Amie (w procesie certyfikacji). Magister Psychologi Uniwersytet SWPS w Warszawie. Magister Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.