Specjalizacja: Od ponad 15 lat pomaga osobom, które chcą odzyskać w życiu równowagę, osiągnąć wymarzone cele i tworzyć bardziej satysfakcjonujące relacje z ludźmi. W swojej pracy kładzie nacisk na odkrywanie i rozwijanie mocnych strony klienta, jego tożsamości i samooceny oraz wspieranie naturalnej zdolności radzenia sobie z wyzwaniami i kryzysami. Skupia się przede wszystkim na tym, aby w sposób aktywny osiągnąć ustalony z klientem cel terapii (psychoterapia strategiczna, Ericksonowska).

Doświadczenie/strong>: Skończyła 4-letnie, profesjonalne szkolenie w Psychoterapii Neurolingwistycznej, Kompleksowe szkolenie z zakresu terapii Ericksonowskiej oraz Studium Terapii Rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła 2 letnie podyplomowe Studium pomocy psychologicznej dla par w Instytucie Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i uzyskała certyfikat specjalisty par. Jest także certyfikowanym psychoterapeutą The European Association for Psychotherapy z sukcesem praktykującym psychoterapię od ponad 15 lat.

Wykształcenie/strong>: Jest psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką – ukończyła specjalizację z Psychoterapii na Uniwersytecie Warszawskim.