Specjalizacja: Specjalizuje się w zaburzeniach nastroju, zaburzeniach lękowe, depresji, pracy z traumą, stresie, kryzysie emocjonalnym, zachowaniach nałogowych, psychoonkologii, wsparciu w kryzysie. Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Doświadczenie: Psycholog, terapeuta, wykładowca uniwersytecki przedmiotów psychologicznych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz wykłady (Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja). Autorka i współautorka kilkudziesięciu książek i artykułów naukowych.

Wykształcenie: Ukończyła studia psychologiczne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność: psychologia kliniczna, doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie psychologia. Stypendystka Almy Owen Lloyd w Jung Center, Houston, USA oraz Democracy & Diversity Graduate Institute, The New School for Social Research, New York, USA. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie, ukończyła roczny Program Rozwoju Osobistego w zakresie Terapii Gestalt Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, uzyskała Certyfikat Praktyka NLP w Polskim Instytucie Neuro-Lingwistycznego Programowania w Warszawie, w trakcie szkolenia do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).