Specjalizacja: Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par. Pracuję z osobami zmagającymi się ze stanami depresyjnymi i lękowymi, bezsennością, zaburzeniami odżywiania się, objawami psychosomatycznymi, traumą, żałobą, trudnościami w relacjach i w pracy, a także zainteresowanymi rozwojem osobistym. W swojej praktyce korzysta z podejścia psychodynamicznego, systemowego i egzystencjalnego.

Doświadczenie: Prywatną praktykę terapeutyczną prowadzi od 2008 roku. Pracował w Poradni Psychoterapii i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Odbył staż kliniczny w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego.

Wykształcenie: Absolwent psychologii oraz socjologii, a także całościowego szkolenia psychoterapeutycznego rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończył stopień podstawowy i zaawansowany w zakresie psychoterapii opartej na mentalizacji certyfikowanym przez Anna Freud Centre, a także I i II fazę szkolenia w zakresie psychologii zorientowanej na proces w Fundacji Studium Psychologii Procesu. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapeuty.