Specjalizacja: Udziela wsparcia psychologicznego, wykonuję diagnozy i ekspertyzy psychologiczne jak również prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz starszej młodzieży. Pracuję w paradygmacie holistycznym. Specjalizuje się w pomocy osobom zmagającym się z kryzysami i trudnościami, w zaburzeniach depresyjnych oraz lękowych, w zaburzeniach osobowości, oraz w zaburzeniach związanych z szeroko rozumianym życiem seksualnym. W sposób szczególny wspiera wszystkie poranione osoby LGBTQ+, pomagając w odbudowywaniu poczucia bezpieczeństwa, pewności siebie oraz wzmacniając ich sieć relacji społecznych.

Doświadczenie: Ma za sobą ponad 25 letnie doświadczenie pracy jako psycholog a ponadto 32 lata praktyki biznesowej wraz z bezcennym doświadczeniem liderskim i menedżerskim, które zdobywał w renomowanych firmach doradczych / 4Results, McHayes, AchieveGlobal, HBR & ICAN Institute, Sandler Traning, House of Skills oraz Mercuri International.

Wykształcenie: Jest absolwentem Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i posiada stopień naukowy doktora nauk humanistycznych. Studiował także inne specjalności (filologia klasyczna, filozofia) na różnych uniwersytetach w Polsce (UW, UAM) oraz w ramach stypendiów badawczych w Anglii i w USA. Jeżeli chodzi o szeroko rozumiany biznes, to obecnie jest studentem prestiżowych studiów podyplomowych Executive MBA. Posiada także różnorodne certyfikaty z ukończonych szkoleń,