Specjalizacja: doktor nauk medycznych w dziedzinie psychiatrii, lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii oraz studiów podyplomowych z terapii behawioralno-poznawczej.

Doświadczenie: Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży, Oddziale Leczenia Nerwic i Terapii Zaburzeń Odżywiania oraz Oddziale Ogólnopsychiatrycznym I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie, Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Parczewie, Oddziale Dziennym oraz Całodobowym Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu (COTUA) Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie oraz Poradni Zdrowia Psychicznego ExCordis w Lublinie.

Od 2021 roku zatrudniona jest jako młodszy asystent na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i jest autorką kilkunastu publikacji naukowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach z zakresu psychiatrii i psychoterapii.  Na co dzień łączy podejście biologiczne i psychoterapeutyczne. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych oraz młodzieży od 16 rż z zaburzeniami afektywnymi, związanymi ze stresem,  lękowymi, psychotycznymi, z zaburzeniami snu, osobowości, odżywiania, zaburzeniami zachowania oraz z uzależnieniami od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych.

Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Rezydenturę z psychiatrii realizuje w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji w Lublinie i jest aktualnie na ostatnim roku.  W 2022 ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską. Jest na czwartym roku studiów podyplomowych z psychoterapii behawioralno-poznawczej w Szkole Psychoterapii CBT w Warszawie.