Specjalizacja : Psycholog w trakcie certyfikowanego kursu psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Interesuje się również terapią ACT oraz terapią schematów. Pracuje z dorosłymi a także dziećmi i młodzieżą w zakresie zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, trudnościami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach, PTSD, OCD, radzeniu sobie ze stresem. W kontakcie z pacjentem kieruje się empatią oraz aktywnym słuchaniem, stara się zawsze dbać o dobrą relację. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej, a swoje kompetencje rozwija biorąc udział w konferencjach i szkloleniach.

Doświadczenie : Doświadczenie zdobywała podczas praktyk we wrocławskim Stowarzyszeniu Ostoja Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, stażu w Wojewódzkim Centrum Psychoterapii Długoterminowej w Stroniu Śląskim, pracy w Zespole Szkół Niepublicznych Unlock dla uczniów z autyzmem oraz Zespołem Aspergera we Wrocławiu a także w gabinetach prywatnych.

Wykształcenie: Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPW we Wrocławiu o kierunku Psychologia oraz studiów podyplomowych na tejże uczelni o kierunku Diagnoza praktyczna. W trakcie certyfikowanego kursy psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Interego w Warszawie. Ukończyła kurs terapii pedagogicznej.