Specjalizacja: Psycholog zafascynowany ludzkim umysłem i jego możliwościami. Zajmuje się diagnozą, konsultacjami psychologicznymi osób dorosłych oraz oceną sprawności psychomotorycznej. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej dla osób zmagających się z nadmiernym stresem w życiu prywatnym i zawodowym, problemami emocjonalnymi, osobom mającym problemy z substancjami psychoaktywnymi. Pracuje również z osobami przechodzącymi kryzys w związku oraz mającym trudności w relacjach interpersonalnych na co dzień. Posiada wiedzę z zakresu pomocy pacjentom z chorobą Parkinsona oraz ich rodzinom.

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Centrum Psychiatrii w Katowicach, Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Ostoja” oraz poradniach zdrowia psychicznego. Jest psychologiem uprawnionym do badań w zakresie psychologii transportu. Pracuje również dydaktycznie szkoląc motocyklistów oraz podnosząc ich sprawność psychomotoryczną.

Wykształcenie: Ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim ze specjalizacjami psychologia kliniczna oraz psychologia zdrowia i jakości życia. W 2016 r ukończył studia podyplomowe na kierunku Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki na Uniwersytecie SWPS.