Specjalizacja: Specjalizuję się w zaburzeniach nerwicowych, lękowych, depresyjnych, obsesyjno kompulsywnych, adaptacyjnych, osobowości, diagnozie całościowych zaburzeń rozwoju, fobiach, natręctwach, reakcjach na stres. Zajmuje się prowadzeniem terapii pogłębionej po terapię uzależnień. Pracuje również z młodzieżą. Wspiera rodziców, pacjentów z niepełnosprawnością sprzężoną i ich rodzinami. Dominujący nurt w jakim pracuje to systemowy, ericksonowski czasem również stosuje hipnoterapię. Jako psychodietetyk prowadzi konsultacje i kwalifikacja do dalszego postępowania diagnostyczno- terapeutycznego skierowane do osób z problemami nadwagi/ otyłości i innymi chorobami, wymagającymi wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych.

Doświadczenie: Ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w pracy: oligofrenopedagoga, logopedy, psychoterapeuty oraz psychodietetyka. Odbyła staż na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz w Centrum Medycznym Gizińscy w Bydgoszczy. Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Wykształcenie: Uniwersytet Szczeciński na kierunku pedagogika specjalna oraz logopedia i glottodydaktyka. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku psychodietetyka.