Specjalizacja: Relacje z pacjentami opiera na indywidualnym podejściu, otwartości, szczerości oraz szacunku. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem osób dorosłych w zakresie: zaburzeń afektywnych (w tym depresji, ChAD), nerwic, zaburzeń lękowych, psychoz (m.in. schizofrenii), zaburzeń pamięci, zaburzeń wieku podeszłego, zaburzeń psychicznych w przebiegu choroby Parkinsona, SM, choroby Huntingtona, zaburzeń snu oraz seksualnych.

Doświadczenie: Doświadczenie z zakresu psychiatrii zdobywał kolejno w Oddziale Klinicznym w Poznaniu, we Wrocławiu, a następnie na Oddziale Dziennym w Ostrowie Wielkopolskim. Pracował również jako lekarz w Oddziale Detoksykacyjnym oraz Oddziale Leczenia Uzależnień w Wojewódzkim Szpitalu Opieki Psychiatrycznej w Sokołówce oraz Ośrodku Leczenia Uzależnień w Murowańcu. Aktualnie pracuje także w Środowiskowej Opiece Psychiatrycznej.

Wykształcenie: Jest absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, na którym również uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Regularnie poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach.