Specjalizacja: Specjalizuje się w się w psychoterapii objawów depresyjnych, lękowych, zaburzeniach snu, odżywiania, uzależnieniach, trudnościach w relacjach z ludźmi w pracy, w domu i w bliskich związkach, w rozwiązywaniu kryzysów związanych ze zmianą etapu życia i kryzysów losowych. Pracuje zarówno indywidualnie, jak i z parami oraz z rodzinami.

Doświadczenie: Uczestniczyła w licznych stażach na klinicznych oddziałach psychiatrycznych, jak również w przychodniach i poradniach psychologicznych. Pracowała z osobami z autyzmem dziecięcym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie. Odbyła praktyki w Mokotowskim Hospicjum Świętego Krzyża w Warszawie oraz w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych „SYNAPSIS”. Prowadziła grupy wsparcia i grupy terapeutyczne dla osób przeżywających żałobę, uzależnionych oraz dla kobiet zmagających się z depresją poporodową.

Wykształcenie: Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (specjalizacja: psychologia kliniczna), studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii indywidualnej, par i rodzin oraz psychoonkologii.