Specjalizacja: Prowadzi spotkania indywidualne i sesje terapii grupowej. Specjalizuje się w pomocy w sprawach emocjonalnie niezwykle złożonych: w kryzysach życiowych, w stresie pourazowym, depresji, traumie i samotności.

Doświadczenie: Od 17 lat pomaga radzić sobie z różnymi sytuacjami kryzysowymi w pracy, w życiu osobistym, w związkach i relacjach partnerskich. Pomaga również w rozwijaniu umiejętności osobistych, szukaniu nowych rozwiązań trudnych spraw życiowych.

Wykształcenie: Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dwie czteroletnie szkoły psychoterapii : Studium Psychoterapii Neurolingwistycznej i Szkołę Psychoterapii Intra w Warszawie, a także Akademię Menadżera III Sektora Collegium Civitas i Studium Coachingu MLC. Uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych, m.in. z mediacji i negocjacji, PR. Uzyskała europejski certyfikat ECP oraz PSNLPt, a także doradcy stowarzyszenia NEST – New Experience for Survivors of Trauma w Irlandii. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych SMR, jest w zarządzie Polskiej Federacji Psychoterapii oraz zarządzie Polskiego Stowarzyszenia NLPt.