Specjalizacja: Diagnoza psychologiczna dorosłych, psychoedukacja, poradnictwo, indywidualna terapia psychologiczna dorosłych, wsparcie psychologiczne w zakresie psychologii międzykulturowej (komunikacja międzykulturowa, adaptacja w nowym środowisku, szok kulturowy). Prowadząc terapię opiera się przede wszystkim na założeniach psychoterapii poznawczo- behawioralnej. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Doświadczenie: Od 2012 roku współpracuje z Centrum Medycznym LUX MED oraz prowadzi prywatną praktykę psychologiczną. Wcześniej doświadczenie zdobywała m.in. w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz w PKO BP gdzie zajmowała się tematyką z zakresu HR. Jej doświadczenie obejmuje zarówno pracę z klientami indywidualnymi, jak i z firmami.

Wykształcenie: ​Psychologię ukończyła na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na wydziale Psychologii Stosunków Międzykulturowych. Jest absolwentką studiów podyplomowych w terapii poznawczo-behawioralnej (I etap) w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.