Specjalizacja: Specjalizuje się w pomocy osobom dorosłym, które mierzą się z kryzysami w obszarach osobistych, zawodowych i egzystencjalnych, doświadczają trudności w radzeniu sobie ze stresem, emocjami oraz w relacjach z innymi, doświadczają deficytów i chwiejności w obszarze poczucia własnej wartości, mierzą się z trudnościami w sferze seksualnej, dotyczącymi m.in. popędu, dysfunkcji, orientacji seksualnej, identyfikacji płciowej, a także poczuciem niedopasowania w parze. Pracuje także z osobami, które borykają się z trudnościami z zajściem w ciążę, posiadaniem dziecka, są w procesie starań o zostanie rodzicem.

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie, Wojewódzkim Ośrodku Adopcyjnym w Warszawie, Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie, Poradni Uzależnienia i Współuzależnienia w Otwocku, Oddziale Psychiatrii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.

Wykształcenie: Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia (ze specjalnością Społeczna Psychologia Kliniczna) na Uniwersytecie SWPS. Posiada dyplom ukończenia 2-letniej Szkoły Podyplomowej Seksuologii SWPS na kierunku seksuologia kliniczna. Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Społecznej INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczestniczy regularnie w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.