Specjalizacja: Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem m.in. zaburzeń lękowych, depresyjnych, otępiennych, psychoz. Prowadzi psychoedukację pacjentów i ich rodzin oraz terapię i rehabilitację psychiatryczną. Pomaga pacjentom ze schorzeniami somatycznymi, otępieniem w zakresie konsultowania oddziałów pielęgnacyjno–rehabilitacyjnych.

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach psychiatrycznych całodobowych i dziennych, w Poradniach Zdrowia Psychicznego, w zespole leczenia psychiatrycznego środowiskowego (domowego) oraz w oddziałach pielęgnacyjno-rehabilitacyjnych. Obecnie współpracuje z Ekumeniczną Stacją Opieki–Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego, Rehabilitacji i Opieki Paliatywnej we Wrocławiu oraz zakładem pielęgnacyjno-opiekuńczym, rehabilitacji kardiologicznej i neurologicznej CUPRUM-MED w Lubinie.

Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Odbyła 5-letnie kształcenie specjalizacyjne z zakresu psychiatrii w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego.