Specjalizacja: Specjalizuje się w krótkoterminowej pomocy psychologicznej dla osób indywidualnych oraz par doświadczających kryzysów życiowych, mającym kłopoty w relacjach osobistych (zdrady, kryzysy, rozstania, nieporozumienia ) i będących w trudnej sytuacji emocjonalnej (zaburzenia nastroju, lęki, wypalenie emocjonalne, przewlekły stres, zaburzenia psychosomatyczne). Pracuje także z osobami borykającymi się z problemami w sferze seksualnej. Udziela jednorazowych konsultacji i poradnictwa psychologicznego, a także prowadzi psychoterapię indywidualną w oparciu o terapię integracyjną oraz schematów. Posiada uprawnienia do stosowania Skali Stanford-Binet 5 w praktyce diagnostycznej.

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w I oraz II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Od 12 lat zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej oraz partnerskiej. Jest autorką 3 poradników psychologicznych i setek artykułów eksperckich. Jej felietony pojawiają się regularnie w magazynie Wysokie Obcasy. Popularyzuje wiedzę psychologiczną w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Jest konsultantką merytoryczną w polskich serialach i sztukach teatralnych zawierających elementy psychologiczne.

Wykształcenie: Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia (ze specjalnością Społeczna Psychologia Kliniczna) na Uniwersytecie SWPS, a także studia magisterskie z pedagogiki resocjalizacyjnej i wspomagania rodziny na APS w Warszawie. Ukończyła także całościowe 4-letnie szkolenie w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Posiada także dyplom ukończenia studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej (AEH w Warszawie). Jest członkiem Polskiej Federacji Psychoterapii. Uczestniczy w regularnych superwizjach i warsztatach doszkalających wiedzę. W 2019r. ukończyła roczny cykl rozwojowo- szkoleniowy z ustawień systemowych, w 2020 r. kurs terapii poznawczo- behawioralnej i schematów oraz SAR- Trening Ponownej Oceny i Restrukturyzacji Postaw wobec Seksualności (Sexual Attitude Reassessment and Restructuring).