Specjalizacja: Stosuje podejście integracyjne oraz systemowo-ericksonowskie rozszerzone o wiedzę z innych nurtów, takich jak ACT, TDB, terapia koherencji, poznawczo- behawioralna i inne co pozwala na osiąganie dużej skuteczności w pracy z różnymi trudnościami i zaburzeniami psychicznymi takimi jak: zaburzenia nastroju, lękowe, obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia snu. Prowadzi terapie zaburzeń odżywiania (bulimia i inne), otyłości, nadwagi, terapie po operacjach bariarycznych a także pracuje z dziećmi mającymi trudności w jedzeniu (niejadek, neofobia i inne). Wykonuje analizę składu ciała (metodą bioelektrycznej impedancji na analizatorze Inbody 120), monitorowanie masy ciała przy nadwadze, otyłości, bulimii i innych zaburzeniach odżywiania. Psychologiczne podejście do odchudzania pozwala zwykle osiągnąć zamierzony efekt i oczekiwaną masę ciała bez stosowania diety i bez ryzyka efektu jojo. Porada psychodietetyczna może często zastąpić wizytę u dietetyka. Stosuje holistyczne podejście do problemów Pacjenta – omawia problemy psychologiczne i somatyczne. Pracuje zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz pod stałą superwizją.

Doświadczenie: Doświadczenie zdobywała w poradniach psychologicznych, szpitalu Vratislavia Medica, w Dolnośląskim Centrum Dziecięcym we Wrocławiu, w Domu Dziennej Pomocy, współpracuje z Fundacją Bajkowy Świat.

Wykształcenie: Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim, Studia Podyplomowe na kierunku psychodietetyka oraz wiele innych szkoleń z zakresu psychologii i dietetyki. Obecnie jest w trakcie certyfikacji we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii na całościowym Kursie Psychoterapii Atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.