Specjalizacja: Świadczy pomoc psychologiczną obejmującą poradnictwo psychologiczne oraz interwencje kryzysową. Prowadzi konsultacje indywidualne, jak również konsultacje dla par. Udziela wsparcia psychologicznego osobom dorosłym i młodzieży, które doświadczają trudności w relacjach interpersonalnych, w tym osobom będącym w związkach.
Wspiera również osoby, które cierpią na zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia lękowe oraz zaburzenia odżywiania.
Pomaga osobom, które zmagają się z zaniżonym poczuciem własnej wartości, problemami zawodowymi oraz poszukującym wsparcia w kryzysowych sytuacjach życiowych. Towarzyszy w samorozwoju, poznawaniu siebie.

Doświadczenie/strong>: Doświadczenie zdobywała podczas praktyk i staży na oddziałach szpitalnych oraz w przychodniach, zarówno w ramach studiów psychologicznych, jak i socjologicznych, m.in.: NZOZ Ośrodek Terapii i Psychoedukacji „Kompas”. Prowadzi firmę szkoleniową, gdzie zajmuję się promowaniem rozwoju zawodowego oraz osobistego. Od 3 lat jest nauczycielem akademickimi na kierunkach psychologicznych, jak i pedagogicznych.

Wykształcenie/strong>: Ukończyła Psychologię na kierunkach „psychologia kliniczna i osobowości” oraz „psychologia zarządzania” na Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Ukończyła również socjologię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku „psychologia transportu”. Nieustannie uczestniczy w kursach i szkoleniach poszerzających wiedzę psychologiczną.