Specjalizacja: Zajmuje się psychoterapią oraz seksuologią zarówno dorosłych, jak i nastolatków. Specjalizuje się w poradnictwie z zakresu niskiego poczucia własnej wartości, kryzysów w związkach (okołorozwodowych, związanych z przemocą), zaburzeń emocjonalnych (seksualności, tożsamości) okresu dorastania, kryzysów w relacjach międzyludzkich, edukacji seksualnej, a także w poradnictwie seksuologicznym i dotyczącym zaburzeń nastroju.

Doświadczenie: Koordynowała działania Grupy Edukatorów Seksualnych Ponton, którą tworzyła od samego początku. Prowadzi również warsztaty z zakresu umiejętności psychospołecznych oraz z edukacji seksualnej dla dorosłych (rodzice i kadra pedagogiczna) i nastolatków. Współpracowała z m.in. wydawnictwem „Wiedza i Praktyka” oraz czasopismem „Emocje”. Za pracę z młodzieżą została nominowana do tytułu Polka Roku 2006 przez magazyn Gazety Wyborczej „Wysokie Obcasy” oraz wyróżniona w magazynie ELLE. Przez kilkanaście lat udzielała wsparcia psychologicznego i edukacyjnego kobietom i nastolatkom w ramach Telefonów Zaufania oraz podczas spotkań indywidualnych. Od 2017 roku jako psychoterapeutka pracowala w Gab Clinic, oraz stale współpracuje z Ośrodkiem Wsparcie i Rozwoju Bliskie Miejsce. W Grupie Lux Med pracuje od 2019.

Wykształcenie: Uniwersytet Warszawski na kierunku Pedagogika ogólna. Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz studia podyplomowe z Seksuologii klinicznej. Ukończyła 4 letnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Intra, pracuje w nurcie humanistycznym, integracyjnym.