Specjalizacja: Lekarz psychiatra i psychoterapueta psychodynamiczny, specjalizuje się w leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych, w szczególności osób uzależnionych od alkoholu, leków oraz innych substancji uzależniających a także uzależnień behawioralnych, takimi jak patalogiczne objadaniem się, zakupoholizm, seksoholizm, pornografia, hazard. Prowadzi pomoc w resocjalizacji osobom po wyjściu z zakładu karnego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej a także Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Doświadczenie: Doświadczenie zdobywała w trakcie stażu specjalizacyjnego w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, w poradniach zdrowia psychicznego. Od 2011 roku prowadzi praktykę prywatną w ramach której pracuje w placówkach zdrowia psychicznego. Pracowała jako lekarz rodzinny oraz psychiatra w ramach wolontariatów. Prowadziła również psychoterapie w ramach gabinetu prywatnego.

Wykształcenie: Ukończyła studia na wydziale lakrskim Wrocławskiej Akademii Medycznej w 2004r. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w szpitalu psychiatrycznym we Wrocławiu. Ukończyła także 4-letnią szkołę psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.