Specjalizacja: Psycholog ze specjalnością kliniczną oraz przygotowaniem pedagogicznym. Udziela konsultacji psychologicznych, wsparcia psychologicznego, prowadzi terapię psychologiczną. Pracuje z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. W pracy z pacjentem skupia się na podejściu opartym o szacunek, zrozumienie i empatię.

Doświadczenie: Praktyki oraz wolontariat w szpitalu psychiatrycznym – Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze. Wolontariat w fundacji „Zaginieni” – udzielanie konsultacji psychologicznych oraz wsparcia psychologicznego osobom dorosłym, dzieciom i młodzieży. Praca w szkole dla dzieci ze spektrum zaburzeń autystycznych.

Wykształcenie: Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku psychologia ze specjalnością kliniczną, posiadająca przygotowanie pedagogiczne. Obecnie kończy studia podyplomowe z Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie rozpoczyna studia podyplomowe z Praktycznej Diagnozy Psychologicznej. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach.