Specjalizacja: Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych, lękowych (nerwicowych), zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, zaburzeń afektywnych dwubiegunowych, zaburzeń psychotycznych (w tym schizofrenii), zaburzeń psychicznych wieku podeszłego (w tym otępień), uzależnieniem od alkoholu, zaburzeniami snu, zaburzeniami psychicznymi w przebiegu chorób somatycznych.

Doświadczenie: Pracował w IV Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w Szpitalu Bielańskim. Uzyskał roczne stypendium naukowe na Uniwersytecie Michigan w Stanach Zjednoczonych w ramach programu Fogarty’ego. Odbył szkolenie na letniej szkole psychofarmakologii ECNP w Wielkiej Brytanii. Konsultował w Poradni Psychogeriatrycznej Kliniki Neurologii Szpitala MSWiA w Warszawie. Był kierownikiem oddziału dziennego psychiatrycznego w Szpitalu Wolskim.

Wykształcenie: Akademia Medyczna w Warszawie. Uzyskał dyplom specjalisty psychiatry, następnie obronił pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.