Specjalizacja: Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii.
Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęłam rezydenturę z psychiatrii w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej w Lublinie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Leczenia Zaburzeń Afektywnych, Oddziale Leczenia Psychoz w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej w Lublinie, Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Parczewie, Oddziale Leczenia Uzależnień w Parczewie oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Lublinie.

Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach z zakresu psychiatrii i psychoterapii.  W pracy z pacjentem zwraca szczególną uwagę na kompleksowe, holistyczne podejście do pacjenta. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem depresji, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń snu, stresu pourazowego, zaburzeń adaptacyjnych. W procesie leczenia oprócz farmakoterapii zawiera elementy psychoterapii i psychoedukacji.

Doświadczenie: Zatrudniona w II Klinice Psychiatrii Psychiatrii w Lublinie. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach związanych z psychiatrią.

Wykształcenie: Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.