Konsultacje zdalne

Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie wszystkich naszych Pacjentów korzystających z usług Poradni Harmonia, poza konsultacjami realizowanymi w placówkach istnieje możliwość zrealizowania jej w formie:

  • konsultacji video
  • konsultacji telefonicznej

O formie konsultacji można zdecydować już na etapie umawiania wizyty za pośrednictwem infolinii bądź w placówce.

Konsultacje zdalne są:
w 100% bezpieczne i wygodne, w dogodnym terminie, do późnych godzin wieczornych, realizują je Ci sami specjaliści którzy przyjmują w Poradniach Harmonia, podczas konsultacji można otrzymać e-skierowanie, e-receptę, e-zwolnienie (wyłącznie od psychiatry).

Konsultacja Telefoniczna
O umówionej godzinie nasz specjalista zadzwoni na wskazany numer i przeprowadzi konsultacje.

Konsultacja Video
W celu realizacji umówionej konsultacji video należy na telefonie zainstalować aplikację TEAMS. Zainstalowanie jej umożliwi realizację tej oraz kolejnych konsultacji. Szczegółowa instrukcja obsługi aplikacji znajdują się TUTAJ (pobierz plik w formacie .pdf). Aby w umówionym terminie zrealizować konsultacje, należy otworzyć mail przesłany przez LUX MED zawierający link do aplikacji i kliknąć w niego. Po uruchomieniu aplikacji należy udostępnić aplikacji kamerę i mikrofon. Gdy lekarz będzie dostępny dołączy do konwersacji i rozpocznie się konsultacja.

Uwaga: udostępnienie kamery i mikrofonu w aplikacji jest warunkiem koniecznym do zrealizowania konsultacji. Połączenie realizowane przy użyciu aplikacji jest bezpieczne. Rozmowa nie jest nagrywana. Prosimy także o uszanowanie tej zasady i nie nagrywanie.

Przed realizacją konsultacji prosimy o zapoznanie się z dokumentem zawierającym instrukcję Instalacji i obsługi aplikacji TEAMS.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności.