O nas

Poradnia Zdrowia Psychicznego Harmonia jest częścią Grupy LUX MED.

Pomagamy odnaleźć równowagę – inspirowani aktualnymi zjawiskami społecznymi oraz wyzwaniami, z jakimi mierzą się nasi Klienci i Pacjenci, systematycznie rozwijamy usługi z zakresu szeroko pojętego zdrowia psychicznego.

W Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia realizujemy konsultacje, diagnostykę oraz terapie prowadzone przez psychologów, lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów dla zarówno dzieci, jak i dorosłych. Prowadzimy także terapie dla małżeństw oraz par. Świadczymy usługi w zakresie mediacji. W ramach świadczonych usług wydajemy również różnego rodzaju orzeczenia oraz opinie niezbędne do ubiegania się o pozwolenia na broń, materiały wybuchowe, orzecznictwa zawodowe, opinie sądowe, opinie ubezpieczeniowe itd.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności.