O nas

Poradnia Zdrowia Psychicznego Harmonia jest częścią Grupy LUX MED.

Pomagamy odnaleźć równowagę – inspirowani aktualnymi zjawiskami społecznymi oraz wyzwaniami, z jakimi mierzą się nasi Klienci i Pacjenci, systematycznie rozwijamy usługi z zakresu szeroko pojętego zdrowia psychicznego.

W Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia realizujemy konsultacje, diagnostykę oraz terapie prowadzone przez psychologów, lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów dla zarówno dzieci, jak i dorosłych. Prowadzimy także terapie dla małżeństw oraz par. Świadczymy usługi w zakresie mediacji. W ramach świadczonych usług wydajemy również różnego rodzaju orzeczenia oraz opinie niezbędne do ubiegania się o pozwolenia na broń, materiały wybuchowe, orzecznictwa zawodowe, opinie sądowe, opinie ubezpieczeniowe itd.

Co nas wyróżnia

Holistyczne podejście do Pacjenta
szeroki zakres usług od rozwoju osobistego po zdrowie psychiczne

Poradnie dla dorosłych i dzieci
kompleksowo zaopiekujemy się pacjentami w każdym wieku

Około 100 doświadczonych specjalistów
z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii i coachingu

Komfortowe gabinety
w trzech dogodnych lokalizacjach

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności.