"Kobiety, które czują za bardzo"

08-03-2021

Z radością pragniemy poinformować, że jeden z naszych specjalistów psycholożka i psychoterapeutka Katarzyna Kucewicz zagadnienie wysokiej wrażliwości zna od podszewki. W ostatnim czasie wydała książkę „Kobiety, które czują za bardzo”. W swojej książce doradza wysoko wrażliwym kobietom, jak mogą o siebie zadbać, i uczy, jak czerpać siłę z posiadania tej wyjątkowej cechy osobowości. Pokazuje, co zrobić, by odnaleźć się w ekstrawertycznym, pełnym bodźców świecie.

 

Dla kogo jest to książka?

Jeśli czujesz się przytłoczona własnymi emocjami? Bardzo łatwo cię zranić? Fatalnie radzisz sobie w tłumie ludzi? Masz wrażenie, że nie pasujesz do współczesnej rzeczywistości? Nadmiernie przejmujesz się krytyką i zdaniem innych? Czasami chciałabyś po prostu schować się przed całym światem? Jeśli odpowiedziałaś na choćby jedno z powyższych pytań twierdząco, „Kobiety, które czują za bardzo” to książka dla ciebie.

 

O czym jest książka?

Z książki można się dowiedzieć:

  • czym jest wysoka wrażliwość, skąd się bierze i jak się przejawia w życiu codziennym,
  • dlaczego niektóre kobiety czują za bardzo,
  • jak zaakceptować swoją wrażliwą naturę i odetchnąć pełną piersią,
  • czy wrażliwość może być twoim sprzymierzeńcem,
  • w jaki sposób pokierować swoją karierą, będąc kobietą wysoko wrażliwą,
  • jak znaleźć miłość, czując za bardzo.

 

Serdecznie zachęcamy do przeczytania książki „Kobiety, które czują za bardzo”.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności.