O Akademii

Akademia Zdrowia Psychicznego to przestrzeń edukacyjno-rozwojowa skierowana do lekarzy psychiatrów oraz psychologów i psychoterapeutów, na co dzień zajmujących się zdrowiem psychicznym oraz szerzeniem świadomości z zakresu profilaktyki w tym obszarze.


Do udziału w Akademii zachęcamy również lekarzy innych specjalizacji, którzy
w ramach swojej praktyki prowadzą Pacjentów i ordynują poszerzenie diagnostyki o zakres konsultacji lub badań z zakresu zdrowia psychicznego.

Dlaczego to robimy?

  1. Chcemy szerzyć edukację w zakresie aktualnej wiedzy naukowej
    oraz trendów w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń psychicznych
  2. Pragniemy stworzyć przestrzeń do dzielenia się najlepszymi praktykami
    i doświadczeniami w zakresie procesów leczenia i psychoterapii
  3. Dążymy do zbudowania społeczności specjalistów ukierunkowanych na niesienie skutecznej pomocy wszystkim osobom z problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym

Poznaj naszych ekspertów

Akademia Zdrowia Psychicznego prowadzona jest pod przewodnictwem merytorycznym dr. hab. n. med. Sławomira Murawca, Głównego Eksperta ds. Psychiatrii Akademii Zdrowia Psychicznego Harmonia, oraz mgr Małgorzaty Czyżewskiej-Kleczkowskiej, Koordynatora Zespołu Psychologów i Psychoterapeutów w Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia Grupy LUX MED.

Dr hab. n. med. Sławomir Murawiec – specjalista z ponad 20 letnim doświadczeniem pracy w różnych obszarach psychiatrii. Jest członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i rzecznikiem prasowym Towarzystwa, w swoich działaniach w sferze medialnej kształtuje pozytywny obraz psychiatrii i psychoterapii w Polsce. Jest autorem ponad 200 publikacji naukowych, ponad 30 rozdziałów w podręcznikach i monografiach specjalistycznych.

Mgr Małgorzata Czyżewska-Kleczkowska – specjalizuje się w pomocy dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym zmagającym się m.in. z: zaburzeniami nastoju, zaburzeniami jedzenia, problemami lękowymi, poczuciem wypalenia, zagubienia i pustki. Zmagającymi się z problemami zawodowymi, mającymi trudności w osiąganiu osobistych celów życiowych, nie radzącymi sobie ze złością, poczuciem sensu oraz trudnościami w relacjach z innymi, a także doświadczającymi straty bliskiej osoby. Prowadzi terapię indywidualną oraz terapię rodzin i par. Pracuje także z opiekunami osób starszych i seniorami.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności.